Hakkımızda

2008 yılından bu güne hizmet veren derya catering sahip olduğu toplam kalite standartları çerçevesinde catering, toplu yemek, yemek organizasyonları ver self servis olmak üzere bir çok alanda hizmet vermektedir.

sürekli gelişimi , müşteri odaklı düşünceyi, kaliteli ürün ve hizmet sunmayı temizliği ve güleryüzlülüğü ilke edinen derya catering,kurumlar için ihtiyaçlara en uygun hızlı ve kaliteli yemek çözümleri dunmaktadır.

amacımız sağlıklı ve deneyimli personeli kontrolünde hijyenikortamlarda ve kalite standartlarında üretilen Türk mutfağının en seçkin lezzetlerinisiz müşterilerimizle buluşturmak ve yemek üretimi akanında öncülük yapmaya devam etmektir.

Misyonumuz;

Müşterilerimizin en kaliteli, hijyenik, lezzetli ve sağlıklı yemekleri en uygun fiyata tüketmelerini sağlamaktır.

Vizyonumuz;

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını takip edip, piyasaların el verdiği koşullar çerçevesinde, yaratıcı çözümler sunarak müşteri memnuniyetini arttırmaktır.

Hijyen politikamız;

Derya Yemek olarak biz, halk sağlığının ve güvenliğinin en üst seviyede korunmasını sağlamaktan yola çıkarak müşterilerimize en sağlıklı ve lezzetli yemekleri sunmayı hedeflemekteyiz.

Kalite Politikamız;

Derya Yemek olarak biz; üretimimizin tüm aşamalarında hijyenik ve lezzetli yemekler üretmeyi, beslenme ilkelerine ve gıda ile ilgili mevzuata uyarak, insan sağlığı ve çevrenin korunmasını sağlamayı, yemek verdiğimiz müşterilerimizin memnuniyetlerini ölçerek sürekli geliştirmeyi, çalışanların kişisel yeteneklerini geliştirmek, onlardan en etkin biçimde yararlanmak amacı ile, sürekli eğitimden geçmelerini sağlamayı, kalite politikası olarak benimsemekteyiz.